Ürünlerimiz

 

Vana ve Flanş Contaları

DIN, ISO, ANSI, API, BSI, JIS, MIL standartlarına uygun vana ve flanş contaları: çok çeşitli malzeme ve malzeme kalınlıklarından mamul ½” (15’lik) dan 20” (500’lük) flanş ve vanalar için standart, daha büyük ve ara boylar için özel üretim contalar. Gıda hatları için asbest içermeyen uluslararası standartlara uygun malzemelerden üretilmiş sağlık açısından zararsız contalar. Gemi inşa sektörü için özel malzemelerden mamul contalar. Kimya sektörü için asit ve çözelti ortamlarında görev yapan contalar. Hidrolik ve pnömatik sistemler için tasarlanmış standart ve özel contalar. Su depoları ve güneş enerjisi ile su ısıtma sistemlerinde kullanılan sızdırmazlık elemanları. Yüksek basınca, yüksek sıcaklığa ve değişik ortamlara dayanıklı her desende contalar ve sızdırmazlık elemanları. Conta Kullanım Yöntemleri
 
Segment ( Çok Parçalı ) Contaları  
Bölgesel alt yapı elemanlarından olan dev boyutlardaki boru hatları için değişik ortam ve basınçlara uygun, insan sağlığına zararsız, çok parçalı olarak üretilip, kullanıldığı sahada birleştirilebilen sızdırmazlık elemanları. Uluslararası projelerin içinde yer alan dev transfer hatlarının gerektirdiği özel tasarlanmış, müşterinin talebi doğrultusunda özel olarak üretilen ve montaj şartlarını yerine getiren contalar. Bugüne kadar üretilmiş en büyük çok parçalı contamız 9780 mm. çapında olup 28 parçadan oluşmuştur.
 
Manhole Kapağı Contaları

Endüstriyel tesislerde ve gemi inşa sektöründe kullanılan tüm tankların “manhole” (insan girişi) kapakları için özel üretim conta ve sızdırmazlık ürünleri. Tüm sektörlerin ihtiyaçları için “handhole” (el girişi) kapakları için gerekli contalar. Manhole ve handhole kapak contaları endüstriyel ihtiyaca göre oval, çember veya değişik geometrilerde olup, çok sayıda cıvata deliği içermektedirler. Kullanılan malzeme ve malzeme kalınlığı, ortam, basınç ve sıcaklık şartlarına göre çeşitlenmektedir.

Bakır Pullar Alüminyum Pullar ve Setler
Uluslararası standartlara uygun metrik, inch ve R diş bakır, muhtelif metal ve sentetik malzemelerden mamul pullar(rondelâlar). 200’ün üzerinde çeşitli çaplarda sürekli stoku tutulan standart pullar. Hidrolik ve pnömatik bağlantılarında kullanılan özel tip yüksek basınca mukavemetli, çok işlevli pullar. Gemi inşa sektörü için piston gömlek şimleri Withworth ve metrik ölçülerden oluşan, endüstride en çok kullanılan 30 boyuttan seçilmiş toplam 500 ve 1000’er adetlik alüminyum ve bakır pul setleri. Özel çaplarda alüminyum, vulkanize fiber ve daha birçok malzemeden mamul teknik pullar.
O-Ring

3000 boyutun üzerinde stoktan NBR, FKM (Viton), Silikondan mamul O-ringler.Özel boyutta ve malzemeden mamul o-ringler ile kare-ringler için özel üretim imkânlarımız bulunmaktadır. Çok büyük çaplar için muhtelif kalınlıklarda fitiller stoklarımızda mevcuttur. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda hazırlanan çeşitli conta, o-ring ve diğer parçalardan oluşan montaj setleri. Yüksek miktarlardaki talepler için rekabetçi fiyatlar.Withworth ve metrik ölçülerden oluşan ithal o-ring setleri.

 

Özel Üretim Sızdırmazlık Elemanları Ve Lastik Parçalar

Isıtma, soğutma ve doğalgaz sektörünün önde gelen kuruluşları için üretilen su, yakıt, baca gazı ve benzeri maddelerin sızdırmazlığında kullanılan contalar ve sızdırmazlık elemanları. Kombiler, ısıtma sistemleri, boyler, radyatör, brülör, güneş enerjisi sistemleri, klima, su ısıtıcıları, su basınçlandırma sistemleri için çok çeşitli sızdırmazlık parçaları. Hava kompresörü, pompa, asansör ve makine üreticilerinin sızdırmazlık ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli ortam ve şartlarda görev yapan, özel tasarım conta ve sızdırmazlık elemanları.

 

Otomotiv Parçaları

Başta KIA ve VW grup araçları olmak üzere birçok markanın motor, supap kapak, karter, manifold, eksoz contaları ve setleri. Muhtelif marka ve modeller için ön takım ve süspansiyon parçaları.

Klasik otomobiller için özel üretim kauçuk parçalar. Otomotiv yan sanayi ile conta sektörünün öncü kuruluşlarının tedarik programları içinde yer alan, tasarımları ve özgün yapıları ile ana-üreticiye özel sızdırmazlık ürünleri.

 

Contalık Levhalar

Tüm contacılık sektöründe kullanılan klingerit, lastik, mantar, contalık kâğıt, Teflon, Viton, Neopren, elektriğe dayanıklı malzemeden mamul, muhtelif kalınlıklarda, çok çeşitli contalık levhalar.

Petrole, asite mukavim, yüksek basınç ve sıcaklık için çelik takviyeli, grafit kaplı contalık malzemeler.

Özel amaçlar için üretilmiş lastik plakalar.Conta

 

   
Copyright © 2008 Uysal Otomotiv A.Ş. | Telif Hakları Uysal Otomotiv A.Ş.' ye Aittir | Design Bilkar |